На Полтавщині зменшать кількість споживачів, підключених до критичної інфраструктури

Наразі у Полтавській області працюють над зменшенням ліній живлення об'єктів критичної інфраструктури та кількістю споживачів, приєднаних до них.

poltavska-khvilia_xcwi/niCpaWlSR.jpeg
Сергій Гудзь. Фото: «Полтавська хвиля»

Про це повідомив технічний директор комунального підприємства «Полтаваобленерго» Сергій Гудзь під час брифінгу з журналістами, який відбувся 5 липня.

«Ми постійно разом з обласною військовою адміністрацією працюємо над тим, щоб зменшити кількість ліній, які не входять до ГПВ, і зменшити кількість споживачів, які за ГПВ не відключаються. Що ми робимо для цього: це або зміна схеми нормального режиму, тобто режиму перемикання тих ділянок ліній, які неможливо вимикати через те, що там є об’єкт критичної інфраструктури. Йшлося навіть на те, що на початку введень цих графіків, спільно з теплоенерго заживлювали прямі лінії, коли теплоенерго виводило лінії, для яких ми не передбачали відключення, для того, щоб і інших споживачів можна було під’єднувати»,— говорить Гудзь.

За словами технічного директора обленерго, наразі в регіоні працюють бригади, які вручну перемикають черги. Вони діють не як диспетчер, який за допомогою механіків вимикає ті чи інші приєднання, а точково виїжджають на місце, аби зменшити кількість підключених до ліній живлення споживачів.

Нагадаємо, що Полтава планує відмовитися від підрядників для обслуговування ліфтів.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар