На Полтавщину перевезли яблучний завод з Донеччини

З початком повномасштабного вторгнення з Донеччини до Решетилівки перевезли яблучне підприємство «Адамівка».

poltavska-khvilia_xcwi/SJvm7MX4g.jpeg

Про це повідомляє видання Свої.CITY.

На Донеччині в Івана Дегтяра залишився яблуневий сад площею 46 гектарів. Через обстріли підприємство було вимушене евакуюватись. Спочатку фірма планувала переїхати до Києва, проте зрозуміла, що виробництво краще облаштувати десь у сільській місцевості.

«Вирішили повертатися до Слов’янська, але дорогою у ГАЗелі заскрипіло колесо. Ми в той момент знаходилися поблизу Решетилівки. Поїхали одразу до міської ради, а там було кілька хлопців з тероборони. Розповів, хто ми і що нам потрібно. Виявилося, що один з них був заступником міського голови. Він запропонував нам місце під виробництво. Ось так завдяки несправному колесу ми знайшли місце для нового етапу розвитку проєкту “Адамівка», — розповів Іван Дегтяр.

На Донеччині виробництво соку тривало три місяці, за цей час вдавалось отримати 10-12 тонн. Наразі в Решетилівці працює цілорічний цикл, що дозволяє збільшити обсяги до 170 тонн.

Яблучні соки передають мешканцям інтернатів у Полтавській області та у Кропивницькому, загалом діти вже випили приблизно 40 тонн.

Нагадаємо, підприємство на Полтавщині вирощує овочі із залученням штучного інтелекту.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар