На Центральному кладовищі Полтави встановлять надгробні плити на могилах полеглих воїнів

На території Центрального міського кладовища, на місцях поховань 10 полеглих воїнів встановлять надгробні плити. Крім того, у межах капремонту покладуть гранітну плитку, облаштують місце під флагшток та клумбу.

poltavska-khvilia_xcwi/prlqfhlIR.jpeg
Алея Героїв на Центральному кладовищі (Фото — wikipedia.org)

Про це 9 липня повідомив депутат Полтавської міської ради Вадим Ямщиков:

«Встановлюємо надгробні плити єдиного типу, як ті, що встановлені на Алеї Героїв. Там похований Юліан Матвійчук, Герої України Віталій Грицаєнко та Андрій Орлов та інші військові, які загинули до повномасштабного вторгнення».

Відповідні роботи замовило Управління ЖКГ 8 липня. Орієнтовна вартість капітального ремонту складає 3,5 млн грн. За словами депутата, у межах капремонту також на стіну нанесуть прізвища військових, які загинули у період з 2019 до початку повномасштабного вторгнення.

«Тобто мова йде про продовження алеї. Буде покладена гранітна плитка, зроблено відлив, проведено бетонування території, місце під флагшток, під клумбу».

В оголошеному тендері зазначено, що підрядник повинен завершити роботи до кінця 2025 року. Водночас Ямщиков зазначив, що роботи можуть закінчити цьогоріч до похолодання.

Нагадаємо, що У Полтаві цьогоріч планують збудувати колумбарій.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар