Начальник Полтавської ОВА прокоментував справу з «привласнення гуманітарки»

На початку листопада прокуратура повідомила про розслідування привласнення гуманітарної допомоги. Напередодні ОВА отримала лист про кількість вантажу, яка не доїхала. Тому начальник ОВА був змушений передати цю інформацію до поліції.

Про це 26 грудня повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час пресконференції.

Лунін сказав, що протягом березня та квітня велика кількість «гуманітарки» приїжджала з-за кордону. Про автівки, які проходили через кордон, повідомляв Офіс Президента. Також ОВА не була замовником гуманітарної допомоги.

«Просто гуманітарні організації везли сюди гуманітарну допомогу, але зазначали хто приймає, наприклад, ОВА».

Згодом ОВА отримала лист, у якому було зазначено кількість вантажів, які не доїхали. Тому начальник ОВА подав цю інформацію до поліції.

«Я написав лист, тому що на склад воно не приходило на той час. Потім за деякий час знайшли. Тобто тут не питання координації з Калініним (заступник голова ОВА Максим Калінін, — ред.) чи ще з кимось».
poltavska-khvilia_xcwi/X24WCvp4R.jpeg

За словами Луніна, випадки «зникнення» гуманітарних вантажів не поодинокі в країні. Тому це питання має стосунок до загального обліку «гуманітарки».

«Але держава ставить перед собою завдання, щоб в нас не було спекуляцій, щоб не розкрадався гуманітарний вантаж. Впевнений на 100%, що з гуманітарного штабу Полтавської ОВА не зникло жодної одиниці продукції. Я довіряю всім людям, які там працюють і домовилися з першого дня, що не можемо дозволити собі, щоб хтось щось крав».

Нагадаємо, що 11 листопада прокуратура Полтавщини повідомила про привласнення гуманітарної допомоги, яку надала іноземна організація. За версією слідства, «гуманітарку» привласнила директорка якоїсь агенції.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар