Новому керівнику полтавського ІРМ Мамай призначив премію у чверть мільйона гривень

Після скандального звільнення з посади керівниці Інституту розвитку міста Тетяти Татарінової, очолив організацію Черкун Роман. Нині з'явилося рішення, в якому йдеться про преміювання й доплати нинішнього очільника.

Про це стало відомо з проєкту рішення.

poltavska-khvilia_xcwi/s0V96J7VR.png

Так, відповідно до розпорядження, з 19 вересня директор ІРМ матиме надбавку до посадового окладу 50% за складність та напруженість у роботі. Щомісячна премія залежатиме від вкладу в кінцевий результат і буде визначатися в сумі 247 000 грн. Додатково новий керівник буде отримувати кошти на оздоровлення та одноразові преміювання до державних свят.

poltavska-khvilia_xcwi/pi40Rb74R.png

Нагадаємо, нині колишня очільниця ІРМ працює радницею Мамая. Напередодні вони лишила посаду керівниці, бо Тетяні Татаріній та бухгалтеру ІРМу інкримінували розтрату чужого майна шляхом зловживання службовим становищем у великих розмірах, вчинену за попередньою змовою групою осіб, в умовах воєнного стану, та внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей.

Слідчі зібрали докази підробки документів, на підставі яких понад рік нараховували зарплату працівникам, які фактично не працювали в організації. Ними виявилися хатні робітниці Олександра Мамая. На це з бюджету міста витратили понад 570 тисяч гривень.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення: 8 коментарів

Написати коментар
 • О
  Олена
  22 вер.
  Дякуйте полтавцям, що привели до влади мамаїв.
  Відповісти
 • О
  Ол
  23 вер.
  Повісити обох
  Відповісти
 • NB
  Niki Black
  Ол
  23 вер.
  Давно пора !!!
  Відповісти
 • АЗ
  Антоніна Зелінська
  23 вер.
  Пора Мамаю зі зброєю в окопах захищати Україну!!! Бо його сепаратизм вже дістав всіх полтавців!!!..
  Відповісти