Пакет за 700 грн: полтавські учні отримали подарунки від мера

Біля палацу дозвілля Листопад повним ходом іде підготовка до першого класу. Мер Полтавської ТГ (подарував) привітав майбутніх школярів і вручив їм набір канцеляріїї, закуплений за (власний кошт) податки полтавців.

Набори першокласника урочисто вручає Олександр Мамай. На пакетах з канцелярією красується його ім'я. Проте самі набори закупили за кошти платників податків, тобто за гроші, які кожен з нас платить у міський бюджет.

poltavska-khvilia_xcwi/LDWEnkVnR.jpeg

Із сайту Прозорро відомо, що на закупівлю товарів виділили 2 млн 438 тис. грн. За ці гроші придбали подарунки 3 483 першачкам. Так, вартість одного пакета становить 700 грн.

poltavska-khvilia_xcwi/aUqEnz4nR.jpeg

Що в пакеті?

Подаємо список речей, які перед початком навчального року отримали школярі:

акварель, альбом для малювання, віяло з літерами українська мова, віяло з літерами англійська мова, віяло годинник, віяло з цифрами від 1 до 20, гуаш, гумка прямокутна, дошка для пластиліну, картон кольоровий, клей-олівець, обкладинка для зошита, обкладинка для підручника, ножиці дитячі, олівець графітний з гумкою, олівці кольорові, папір кольоровий, папка-коробка на гумці, підставка для книг, стакан - непереливайка, сумка для взуття, чинка пластикова з контейнером, набір масляних ручок, ручка єдиноріг гелева, пакет подарунковий (білий), пластилін, фломастери, пензлики, зошит в косу лінію та клітинку 2 шт, пляшка пластикова для напоїв, ланч-бокс, м’яка іграшка (тваринка бичок в одязі).

poltavska-khvilia_xcwi/N9mXVk4ng.jpeg

Набори місто придбало у фірми ТОВ «Фудмікспостач»

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар