Підстав для хвилювання немає: у «Полтаватеплоенерго» пояснили ситуацію з можливим підвищенням тарифів

Сьогодні за посередництва Полтавської обласної державної адміністрації і Полтавської обласної ради відбулася зустріч представників «Полтаватеплоенерго» з представниками НАК «Нафтогазу».

poltavska-khvilia_xcwi/7uWmdKxnR.jpeg

Про це «Полтавській хвилі» розповів речник «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

«Ми розуміємо всю ту складність ситуації, в якій зараз перебувають зокрема полтавці. Ми дещо гіперболізовано сприйняли наміри НАК "Нафтогазу" змінити умови закупівлі газу для "Полтаватеплоенерго". Тому, скажемо так, перехвилювались самі і перехвилювали полтавців», — пояснив Олександр Циганок.

Він розповів, що сьогодні за посередництва Полтавської ОДА і Полтавської облради відбулася зустріч представників «Полтаватеплоенерго» з представниками НАК «Нафтогазу».

«Можемо відповідально сказати, що підстав для хвилювання полтавців по вартості послуг і можливих перебоїв з опаленням немає жодних. Питання вирішується в робочому порядку, залучені всі газопостачальні компанії, обласна рада, ОДА, але полтавці з цього процесу повністю виключені, тобто їм нічого не загрожує. Є меморандум, який ми повністю виконуємо зі свого боку, і сподіваємося, що держава теж почне виконувати свої зобов'язання», — наголосив Олександр Циганок.

Наразі коштів «Полтаватеплоенерго» недостатньо, щоб розраховуватися за енергоносії з НАК «Нафтогаз». Наявність чи відсутність цих коштів на підприємстві жодним чином не позначиться на роботі «Полтаватеплоенерго».

«Тобто питання по наявності газопостачання чи зростанні тарифів зняте. Чи є ці кошти вже на рахунку підприємства, чи вони в робочому порядку розглядаються і з'являться у нас — не є принциповим питанням», — сказав Олександр Циганок.

Відповідна заява з'явилася також і на сайті «Полтаватеплоенерго».

poltavska-khvilia_xcwi/-tP8OKxng.png

Раніше ми розповідали, як економити на платіжках на прикладах полтавських ОСББ.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар