Почали реставрувати полтавський музей

У Полтавському краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського розпочалися ремонтно-реставраційні роботи. На них з держбюджету виділили 105 млн грн.

7 вересня у музеї презентували проєкт відновлення будівлі. У презентації взяли участь голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов, його заступниця Катерина Рижеченко, директор музею Олександр Супруненко та його заступниця Катерина Бабіч.

«Відсьогодні розпочинаються реставраційні роботи "перлини Полтавщини" — краєзнавчого музею. Над проєктом працювали близько року: відтоді, коли Президент Володимир Зеленський відвідав цей музей. За десять місяців розробили проєктно-кошторисну документацію саме з питань реставрації будівлі. Щодо термінів, розраховуємо на один рік. Але, наголошую, ця дата – орієнтовна. Ми отримали субвенцію з Держбюджету понад 100 млн грн та з обласного бюджету — 11,2 млн грн», – розповів Олег Синєгубов.

Умузеї планують відремонтувати вестибюль та залу урочистостей. Крім того, поточні ремонти будуть проведені у кожному відділі.

Ремонт уже почався у залі урочистостей (22 зала). Нині демонтували підлогу. У залі планують встановити сучасну мультимедійну техніку.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар