Поліція відкрила справу щодо розкрадання коштів під час ремонту укриття в будівлі Полтавської облради

З червня поліція розслідує справу розтрати грошів під час ремонту укриття в будівлі Полтавської облради. 9 листопада суд надав слідчому дозвіл на огляд об'єкта, де проводилися роботи.

poltavska-khvilia_xcwi/Ha4bo2SSR.jpeg

UPD 21 листопада. У пресслужбі ОДА прокоментували, що йдеться про будівлю Полтавської обласної ради, адже вся будівля ОДА перебуває у власності облради.

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Нині правоохоронці встановили, що посадовці з комунальної установи Полтавської облради з експлуатації адмінбудівель привласнили гроші час поточного ремонту укриття в будівлі Полтавської ОВА. Також у справі фігурує підрядник, який виконував роботи, ТОВ «СТОП». Слідчі вважають, що посадовці вступили у змову з виконавцем робіт.

Відповідний договір на проведення ремонту установа уклала 1 травня. Сума ремонту сягала 7,6 млн грн. За версією правоохоронців, щоб заволодіти цими грошима посадовці з експлуатації адмінбудівель вносили недостовірні відомості до актів виконаних робіт.

Тому 9 листопада слідчий подав клопотання до суду, щоб надали дозвіл на проведення огляду відремонтованого укриття. Октябрський райсуд задовольнив клопотання, щоб підтвердити чи спростувати факти розкрадання грошів під час ремонту.

Цю справу поліція розслідує з червня за ч. 4 ст. 191 ККУ.

Додамо, що ТОВ «СТОП» зареєстрована у Полтаві. Власником компанії є Ірина Смірнова.

Наразі підприємство ще фігурує у справі розкрадання коштів під час ремонту тротуарів та доріжки у військовій частині. Згідно з ухвалою суду, 13 жовтня 2022 року військова частина та ТОВ «СТОП» уклали договір на проведення робіт за 3,3 млн грн.

Правоохоронці з'ясували, що ціни на будівельні матеріали були значно завищені. Гроші за підряд розподілялися між службовими особами військової частини та ТОВ «СТОП».

Нагадаємо, що цього року облаштування укриттів у полтавських школах коштувало понад 23 мільйони.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар