Полтава стане одним із трьох міст, які створять власні стратегії розвитку культури

11 листопада в Києві відбулася урочиста церемонія представлення трьох міст-переможців, які перемогли в конкурсі на розробку Стратегії від програми EU4Culture. Окрім Полтави фіналістами стали Вінниця і Рівне.

poltavska-khvilia_xcwi/7FcgXccnR.jpeg

Стратегію розвитку культури для нашого міста розроблятиме команда Інституту аналітики та адвокації разом із Полтавська міська рада і Департаментом культури, молоді та сім'ї Полтавської міської ради.

Делегація Полтави у складі Андрія Карпова, Олександра Ткаченка та Олени Ромас побувала на заході, де оголошували переможців.

poltavska-khvilia_xcwi/vmMRu557g.jpeg
Нам дуже приємно увійти до трійки переможців першого конкурсу програми EU4Culture в Україні. Ми сприймаємо це як важливу ресурсну підтримку для нас у процесі стратегування. До нього ми вже залучили багатьох проактивних полтавців. Сподіваюся, що ми також станемо їм містком до наступних конкурсів програми в Україні. Наскрізною ж лінією Стратегії має стати створення можливостей для розвитку. Саме в цьому, на нашу думку, буде важлива запорука стійкості та розвитку стратегувальних напрацювань, — говорить старший аналітик ІАА Олександр Ткаченко.

Фото Валерія Мезенцева

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар