Полтавка вишиває величезну карту України (відео)

Тамара Ковтун з Полтави вишиває бісером карту України. Жінка працює над нею у рамках ініціативи «Не журися, Україно, панно синьоока». Розмір полотна 130 на 180 сантиметрів.

Всього таких карт 25 — по кожній на область. Метою проєкту є об'єднати країну на творчій ниві. За правилами, карта має залишитися в тій області, в якій її вишили.

Тамара Ковтун підбирала бісер окремо під кожну область, щоб якнайкраще передати кольори та відтінки. За її словами, на це пішло півтора кілограма матеріалу.

Придбати бісер жінці допомогли друзі та родичі. Собівартість карти становить близько п'яти тисяч гривень.

Майстриня сподівається знайти благодійника, який зможе гідно оцінити її працю, адже Тамара Ковтун планує передати виручені кошти на лікування поранених полтавських бійців Івана Міхна та Андрія Дорошенка.

29 червня військові були тяжко поранені в боях за Лисичанськ, попереду на них чекає пів року лікування та тривала реабілітація.

У Івана Міхна пошкоджений хребет, діафрагма, печінка та нирки. Воїну зробили кілька операцій в тазовій частині тіла та видалили нирку. Потім його перевели у Національний інститут хірургії та трансплантології у Києві, де він знаходиться в реанімації під наглядом лікарів.

Допомогти Івану можна за такими реквізитами: 5355 5712 7856 4497 (Карина Бражник, дружина).

Андрій Дорошенко після обстрілу витягнув Івана з окопу та намагався надати йому першу медичну допомогу. Сам чоловік отримав безліч осколкових поранень. Військовому прооперували легеню, наразі він знаходиться у Києві.

Допомогти фінансово Андрію Дорошенку можна за такими реквізитами: 4441 1144 6410 7836 (Людмила Дорошенко).

Раніше ми писали, бійці підрозділу «Одін» повернулися до Полтави.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар