Полтавська екоорганізація надсилатиме людям набори насіння для висадки на городі

Полтавська організація «Еколтава» організовує весняну акцію «ПоСАДИ!» для людей, які через війну не можуть придбати насіння, щоб посадити городину та виростити овочі для себе.

poltavska-khvilia_xcwi/KjGxix8nR.jpeg

Екоактивісти планують надсилати набори з насінням у Полтавську, Сумську, Чернігівську та Харківську області.

У набір з насінням входить морква, редиска, огірки, столовий буряк, капуста, кабачок золотий, гарбуз, патисон, помідор, горох, арахіс, солодка кукурудза, кавун, диня, десертний гарбуз, квасоля, петрушка, цибуля-сіянка, цибуля-тиканка, кріп, базилік, шпинат, салат.

Хто може отримати насіння:

 • Люди, які не мають доступу до магазинів, щоб купити насіння.
 • Люди, які потрапили у складні економічні обставини та не мають коштів, щоб купити насіння (особливо пенсіонери, багатодітні родини, люди з інвалідністю, люди, які втратили роботу).
 • Люди, які прийняли вдома ВПО чи самі є внутрішньо переміщеними особами, що тимчасово проживають в будинках з присадибними ділянками.
 • Люди, які проживають в населених пунктах, що були окуповані.

Аби отримати пакет з насінням потрібно зареєструватися до 1 травня 2022 року за посиланням https://cutt.ly/cD4gjP8 та очікувати на дзвінок для узгодження даних.

Зауважимо, що набори перш за все отримають перші 200 зареєстрованих осіб. Наступна кількість наборів буде залежати від фінансування та логістики насіння.

Раніше ми писали, що 11 квітня полк «Азов» повідомив, що росія використала у Маріуполі отруйну речовину. Як діяти під час хімічної атаки та які симптоми хімічного ураження — дивіться в інфографіці.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
 • О
  Ольга
  6 трав.
  Добрий день, хочу замовити набір насіння для переселенців, які проживають у мене. Дякую. 0999356068
  Відповісти