Полтавська громада підтримала проєкт «Сади перемоги»

Сьогодні, 14 квітня, Полтава та усі старостинські округи Полтавської територіальної громади долучилися до проєкту «Сади перемоги».

Про долучення Полтавської ТГ до проєкту повідомляють у Полтавській міській раді.

Як вказано на сайті, Валерій Пархоменко, перший заступник міського голови, провів нараду зі старостами усіх старостинських округів Полтавської територіальної громади, під час якої обговорили реалізацію проєкту «Сади перемоги».

В чому суть проєкту «Сади перемоги»?

Усі земельні ділянки громади повинні бути засаджені стовідсотково, при чому до таких робіт планують залучити не лише аграріїв та фермерів, а й усіх охочих людей, у тому числі внутрішньо переміщених осіб. Крім цього, до проєкту планують залучити різні бізнесові організації та компанії, які б могли надати гуманітарну допомогу у вигляді насіння та інших культур:

«Ми повинні зробити усе для того, аби забезпечити продуктами харчування, як мешканців нашої громади, так і переселенців. Тому сьогодні Полтавська міська рада зацікавлена у максимально ефективному використанні землі, як фермерських господарств, так і земель комунальної форми власності», — зауважив Валерій Пархоменко.

Варто нагадати, що Полтавська екоорганізація надсилатиме людям набори насіння для висадки на городі в рамках акції «ПоСАДИ!».


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар