Полтавська ТВК позбавила Ігоря Кислова мандата депутата Полтавської міськради

У Полтавській міській раді знову зміни в депутатському складі. Тервиборчком проголосував за виключення Ігоря Кислова, який обирався під прапорами «Партії простих людей» Сергія Капліна. Відповідне звернення партія подала через небажання депутата підтримувати вектор діяльності, який обрала політсила в міській раді. ТВК прийняла звернення партії — за виключення Кислова проголосували 11 членів комісії. Утримались від голосування представники від партії «Європейська солідарність».

poltavska-khvilia_xcwi/054NEyoVR.jpeg
Ігор Кислов. Фото: Полтавська хвиля

Ігор Кислов пройшов до Полтавської міської ради у складі кандидатів від Партії простих людей Сергія Капліна, яка одразу ж після виборів створила коаліцію з міським головою Олександром Мамаєм та фракціями «За майбутнє» і ОПЗЖ. Майже всі депутати фракції «ППЛ» («Партії простих людей») отримали посади у виконкомі. Зокрема Ігор Кислов очолив відділ у справах фізкультури та спорту Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Департаменту культури, молоді та спорту Полтавської міської ради.

Однак цьогоріч між Кисловим та Капліним пробігла чорна кішка, і колишні однопартійці почали недвозначно звинувачувати один одного у різноманітних оборудках.

poltavska-khvilia_xcwi/0Yluayo4R.png
Скриншот допису Ігоря Кислова у соцмережі Facebook

Так, Кислов неодноразово звинувачував Капліна у співпраці з Мамаєм та намаганням провести корупційні оборудки. Голова фракції «ППЛ» своєю чергою звинуватив однопартійця в розкраданні пального, яке було на балансі ввіреного йому відомства.

Зрештою, зрозумівши, що мерська коаліція, яка й до того не мала більшості в міській раді, втратила ще один голос, Сергій Каплін подав до ТВК заяву про відкликання депутата.

Однак ТВК відмовилась розглядати подання. За словами голови комісії Юлії Щербань, причина була у невідповідності в документах.

«Причина проста. Ігор Кислов обирався до міської раи від Партії простих людей Сергія Капліна. А звернення про відкликання подала Партія простих людей. Фактично інша юридична особа. Нам довелось звернутись спочатку до полтавського відділення, а потім і до київського Мінʼюсту, аби підтвердити, що дві організації насправді одна. Після того, як им отримали підтвердження, що політсила просто змінила назву, ми прийняли звернення до розгляду», — каже Юлія Щербань.

Звернувшись до Мінʼюсту за розʼясненням, ТВК отримала інформацію, що партія дійсно змінила назву. Тож ТВК виконала своє завдання — розглянула звернення та ухвалила постанову. Кислова позбавили мандату.

Наступною до міської ради має зайти черговий у списку кандидат — Олена Денисенко.

Однак Сергій Каплін у коментарі фактично заявив, що він ймовірно впливатиме на кандидатку, аби та поступилась місцем комусь іншому:

«Я думаю, що весь цей процес є прикладом демократизації в цілому політики в місті. Інтрига полягає в тому, що сьогодні деякі з кандидатів опозиційних депутатів можливо напишуть заяву про відмову. Думаю, завтра це питання вирішимо», — повідомив Каплін телефоном.
poltavska-khvilia_xcwi/LA3OPyT4R.jpeg
Сергій Каплін. Фото: Полтавська хвиля

Нам не вдалось дізнатись в Ігоря Кислова, чи буде він оскаржувати рішення ТВК і боротись за мандат — наразі ексдепутат не бере слухавку. Однак, як видно з рекламного матеріалу опублікованого ним у виданні «Полтавщина», він піддає сумніву саму легітимність звернення партії — говорить, що зʼїзд, який приймав рішення просто не міг відбутись.

poltavska-khvilia_xcwi/hgipfsoVg.png

Зв'язатись з Ігорем Кисловим нам наразі не вдалося, ексдепутат не відповідає на дзвінки. Але ми залишаємо за ним право висловитись у будь-який зручний час і спосіб.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар