Полтавські волонтери розіграють на аукціоні гільзу з портретами героїв-розвідників

28 березня волонтери розіграють гільзу-пам'яті з зображеннями українських героїв-розвідників на аукціоні.

poltavska-khvilia_xcwi/RRFf2-aVR.jpeg

Про це повідомляє волонтерка Вікторія Мірошніченко на своїй сторінці.

Гільзу, що привезли з Лисичанська, перетворили на витвір мистецтва і зобразили на ній памʼять про чотирьох загиблих українських розвідників-героїв. На снаряді можна побачити портрети воїнів: Юрія «Святоша» Горовця, Максима «Козак» Михайлова, Тараса «Тарасій» Карпюка, Богдана «Аполлон» Лягова.

poltavska-khvilia_xcwi/QR6-2aaVR.jpeg

QR-коди на гільзі ведуть на сторінки з короткою біографією кожного з загиблих розвідників. Ще один код по центру веде до відео, в якому хлопці зафіксували свої виходи на бойове завдання «десь під Білгородом».

poltavska-khvilia_xcwi/nRnB2--Vg.jpeg

Для участі в аукціоні необхідно: задонатити на банку збору. Вартість одного лоту – 1000 гривень. У коментарях під постом треба надіслати скріншот переказу, після цього ви отримаєте порядковий номер. Чим більше переказів, тим вище шанс виграти гільзу.

За зібрані кошти волонтери планують купити та передати полтавським розвідникам нове авто, яке допоможе безпечно виконувати завдання на Вугледарському напрямку.

Тому, хто зробить найбільший донат команда Полтавської хвилі додатково подарує хвостовик від ракети «Ураган», який разом з бійцями витягли одразу після прильоту на околицях Вугледару.

poltavska-khvilia_xcwi/Fk3Ch--Vg.png

Нагадаємо, ми розповідаємо історію полтавського добровольця «Шумахера»: «Я ніколи не йшов на війну помирати, я йшов, щоб вижити».

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Тетяна Чубенко

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар