Полтавський Центр СНІДу продовжить свою роботу

Віктор Лисак спростував інформацію стосовно повного закриття Центру СНІДу у Полтаві.

poltavska-khvilia_xcwi/8Sr78s07g.png
Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак запевнив, що якість надання медичної допомоги у новому 2022 році надаватиметься належно усім, хто буде її потребувати. Зокрема і пацієнтам Центру СНІДу. Про це йдеться на сайті Полтавської ОДА.

Нагадаємо, нещодавно на своїй сторінці депутат Полтавської облради Олег Хардін у соцмережі Facebook повідомив про закриття відділення паліативної допомоги з палатою інтенсивної терапії КП «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» у Полтаві.

Директор Департаменту охорони здоров’я Полтавської ОДА Віктор Лисак спростував інформацію про закриття.

poltavska-khvilia_xcwi/vPbgUs07R.jpeg
Віктор Лисак

Це відділення у 2022 році обіцяють перепрофілювати та воно продовжить свою роботу. Наразі КП «Обласний центр профілактики та боротьби з ВІЛ/СНІД Полтавської обласної ради» для отримання фінансування здійснює контрактування з Національною службою здоров’я України за пакетом «Паліативна допомога дорослим та дітям».

У перепрофільованому відділенні паліативної допомоги будуть надаватися послуги знеболення, догляду та підтримки не лише пацієнтам із ВІЛ/СНІД, а й іншим хворим, які цього потребуватимуть, зокрема і з онкопатологією.

Також Віктор Лисак наголосив, що усім співробітникам відділення запропонували працевлаштування.

Нагадаємо, що Полтавський онкодиспансер отримає унікальне обладнання для лікування раку за 59,5 млн грн

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар