Полтавці зібрали голоси на петицію для ремонту дороги «Гожули-Біологічне»

Петиція про ремонт дороги сполученням «Гожули-Біологічне» зібрала 250 необхідних голосів.

poltavska-khvilia_xcwi/Ngq-Ps8VR.jpeg

Про це стало відомо з сайту електронних петицій Полтавської міської ради.

Авторка петиції та мешканка села Біологічне Діана Качур розповіла, що дорогу вже внесли до списку на ремонт. Питання ремонту спершу розглянуть на комісії, а згодом — на сесії міської ради.

«Депутат міськради Денис Поліщук сказав два тижні тому, що нашу дорогу внесли в список на ремонт. Також сказав, що напередодні, ймовірно, наступної сесії відбудеться комісія. Я чекаю дзвінка».

За словами авторки петиції, дорога в аварійному, жахливому стані. Іноді місцеві їздять обабіч дороги.

«Я їжджу нею на роботу кожного ранку і думаю, що якось зніму весь маршрут, як мене трясе. Іноді навіть нудить. Там неможливо їхати. Дороги немає. Люди їздять на автівках обабіч дороги, адже по самій дорозі їхати не можливо».
poltavska-khvilia_xcwi/IdKwfs84g.jpeg
Мешканка села Біологічне Діана Качур

Також цю ділянку доріг мешканці села намагалися відремонтувати самостійно. На роботи зібрали 100 тис. грн. Проте, як говорить Качур, поки гроші не витрачатимуть:

«Назбирали 100 тис. грн з мешканцями Біологічного. Вирішували, чи доцільно зараз витрачати на ремонт ділянки. Вирішили, не витрачати гроші поки не підпишемо петицію. Як будемо знати, що буде допомога від Агентства місцевих доріг чи міської ради, то думаю, що знайдемо куди витратити кошти».

Нагадаємо, що жителі села Біологічне звернулися до депутатів з проханням виділити гроші на ремонт аварійної дороги від села Гожули до села Біологічне.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар