Полтавцям хочуть дозволити відкликати депутатів від ОПЗЖ у міській та облраді

Відповідний законопроєкт про відкликання депутатів заборонених партій у місцевих радах вже готують у Парламенті повідомив перший заступник голови Ради Олександр Корнієнко під час національного телемарафону, передає «Укрінформ».

Раніше ми писали, що рада нацбезпеки та оборони заборонила діяльність низки проросійських партій. Відтак виникла необхідність врегулювати роботу депутатів всіх рівнів, які обирались під прапорами цих політсил.

«Серед названих РНБО партій лише одна парламентська — «Опозиційна платформа — За життя», але є багато позапарламентських, наприклад «Партія Шарія». Вони мають розлогу мережу фракцій у місцевих радах. Зрозуміло, що це теж депутати, але місцевих рад, тому треба вирішувати питання щодо їх подальшої долі», — пояснює Корнієнко необхідність такого закону.

За його словами, це дасть змогу суспільству неопосередковано впливати на склад рад та позбавлятись від зрадників.

poltavska-khvilia_xcwi/ogLgd8E7R.jpeg

Наразі в Україні призупинена діяльність проросійських політичних партій «Опозиційна платформа — За життя», «Партія Шарія», «Держава», «Ліва опозиція», «Прогресивна соціалістична партія України», «Союз лівих сил», «Соціалістична партія України», «Соціалісти», «Опозиційний блок», «Наші» та «Блок Володимира Сальдо».

Нині в Полтавській міській раді є четверо представників ОПЗЖ, в обласній раді Полтавщини без мандатів можуть залишитись семеро "опезежистів".Щоправда кілька членів ОПЗЖ Полтави вийшли з фракції, щойно запахло смаленим.

Раніше голову обласного осередку ОПЗЖ Іллю Киву позбавили мандата народного депутата. Екснардепа звинуватили у держзраді та оголосили в міжнародний розшук.

Водночас у міській раді продовжує працювати донька Іллі Киви Катерина. Вона обіймає посаду директора департаменту реєстрації та має доступ до ключових документів міста, його підприємців та мешканців. Утім Олександр Мамай її звільняти не збирається.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар