Померла Лариса Ребриста, яка 21 рік прожила на безлюдному острові

Стало відомо про смерть героїні нашого репортажу Лариси Ребристої. Влітку ми їздили до жінки в гості, аби розказати її історію — на безлюдний острів Вишняки, розташований у місці, де Ворскла впадає у Дніпро.

poltavska-khvilia_xcwi/8atuPrHIg.jpeg

Жінки не стало у ніч на 3 грудня. Про це нам розповів її друг Олег Борисенко, який на вихідних приїздив до пані Лариси допомагати по господарству.

«Ми повечеряли і полягали спати. Вона — у своїй кімнаті, я — біля пічки. Рано вранці у неділю я пішов поратися по господарству. Через певний час помітив, що Лариса не виходить з кімнати», — каже Олег.

За словами чоловіка, спочатку він стукав у вікно, але жінка лежала нерухомо. Тоді йому довелося вибити двері. Пані Лариса вже була мертва.

«Вчора говорили, сміялися, все добре було. А на ранок вона вже холодна була. Значить померла ще уночі», — додає чоловік.

Нині триває підготовка по поховання. Друзі пані Лариси чекають розтину, аби забрати тіло і попрощатися з жінкою.


Після виходу репортажу за численними проханнями ми відкрили збір на новий генератор для пенсіонерки. На момент її смерті вдалося назбирати 6790 грн, які ми передамо на поховання. Згадати історію пані Лариси можна за посиланням.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Валерія Литвин

Ще з рубрики: "Історії"

Останні публікації

Обговорення: 2 коментаря

Написати коментар
 • А
  Анонім
  4 груд.
  Дякую Полтавській хвилі що слідкували за історією незвичної цікавої людини.
  Відповісти
 • А
  Анонім
  5 груд.
  Все одно не розумію яка причина смерті? "Померла увісні" - від чого? Влітку ще жінка розповідала, що її намагаються вижити з острова - може вижили?
  Відповісти