Розширення смуги та реконструкція перону: область замовила другий проєкт реконструкції аеропорту «Полтава»

Проєкт передбачатиме реконструкції злітно-посадкової смуги з її розширенням, відновлення руліжної доріжки та реконструкцію аеродромних покриттів.

poltavska-khvilia_xcwi/Ow1ed2Tng.jpeg

Про це стало відомо з сайту Prozorro.

17 грудня обласний Департамент будівництва планує укласти договір з ДП «Південдіпрондіавіапром» на виготовлення проєкту реконструкції обласного аеропорту «Полтава». У проєкті мають врахувати:

  • реконструкцію аеродромних покриттів злітно-посадкової смуги зі збільшенням ширини смуги до 45 м;
  • відновлення аеродромних покриттів руліжної доріжки;
  • реконструкцію аеродромних покриттів перону зі збільшенням кількості місць для розміщення повітряних суден з врахуванням пропускної спроможності аеровокзального комплексу та місця (зони) для оброблення повітряних суден протильодотвірними рідинами;
  • реконструкцію водовідвідної системи з очисними спорудами;
  • будівництво патрульної автодороги;
  • будівництво нової аварійно-рятувальної станції.

Розроблення такого проєкту область оцінила у 12,5 млн грн. Згідно з умовами закупівлі, підприємство має виготовити проєкт до 30 червня 2022 року.

Додамо, що цьогоріч 15 квітня Департамент уклав договір на виготовлення проєкту на реконструкцію аеропорту. На аукціоні перемогло ДП «Південдіпрондіавіапром», яке запропонувало 12 млн 480 тис. за розроблення документації.

Нагадаємо, що у листопаді депутати міськради ухвалили рішення про затвердження документації із землеустрою та надання дозволу для забудови ділянки, необхідної для розширення злітно-посадкової смуги Полтавського аеропорту.

Також міська влада надала дозвіл Полтавській ОДА на розроблення проєкту земельної ділянки, яка розміщена на території аеропорту «Полтава».

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Економіка"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар