Депутати міськради підтримали рішення виділити землю для аеропорту "Полтава"

26 листопада відбулася позачергова сесія Полтавської міської ради. На ній депутати проголосували за проєкт рішення про затвердження документації із землеустрою та надання дозволу для забудови ділянки, необхідної для розширення злітно-посадкової смуги Полтавського аеропорту.

poltavska-khvilia_xcwi/A4OQtAtnR.jpeg

З 44 депутатів міськради присутні на сесії зареєструвалося 35. За порядок денний проголосували 31. Рішення щодо розширення злітно-посадкової смуги підтримали 33 депутати.

За словами міського голови Олександра Мамая, кошти на реконструкцію летовища надасть держава. Гроші виділять під час формування державного бюджету. Однак, аби підтримати виділення коштів, громада має надати пакет документів із погодженнями, проєкту реконструкції та кошторис.

«Певні погодження надала Полтавська районна рада і Полтавська міська рада. Тому голова ОДА збере ці документи й в понеділок відвезе у Кабмін», — прокоментував Мамай.

Нагадаємо, що питання аеропорту планували вирішити ще 23 листопада. Однак тоді сесію визнали неповноважною, адже тоді на ній зареєструвалися лише 19 із 44 депутатів, таким чином не зібравши кворуму.

Розкол в депутатському корпусі стався через те, що міський голова Мамай в одне питання порядку денного запакував відразу два пункти: затвердження ділянки для аеропорту та передачі в оренду землі на вул. Раїси Кириченко. Взяти в оренду землю планує ТОВ «Верія ЛТД». Власницею цієї компанії є Катерина Фелоненко — теща міського голови Олександра Мамая.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар