Секретар Полтавської міськради Карпов планує скликати дві сесії ще до офіційного звільнення мера Мамая

Секретар Полтавської міськради планує скликати позачергову сесію в режимі відеоконференції на 8 березня, щоб розглянути першочергові питання.

poltavska-khvilia_xcwi/mql5lUbVR.jpeg

Про це 4 березня повідомив секретар Полтавської міської ради Андрій Карпов.

6 березня секретар планує зібрати погоджувальну раду з головами фракцій, аби обговорити найважливіші питання, які варто винести на сесію. Саме засідання планується провести 8 березня в режимі відеоконференції.

За словами Карпова, через 10 днів після позачергової сесії планується скликати планову сесію, на яку винесуть понад 100 питань, які залишилися непроголосованими на останньому засіданні:

«Програми практично всі прийняті, крім ЖКГ. Я все-таки ставив би на перше місце допомогу військовим. Це найголовніше, бо там заплановані субвенції військовим. Тому в середу плануємо розібратися саме з цими питаннями. У понеділок буде погоджувальна рада. Ще з головами фракціями обговоримо пропозиції, що першочергово треба (розглянути, — ред.)».

Голова фракції «Рідне місто» Олександр Удовіченко говорить, що на депутатів також очікують питання щодо перерозподілу фінансів через перевиконання бюджету.

«Були розмови про те, що в березні потрібно перерозподілити бюджет».

Нагадаємо, що ВАКС виніс вирок міському голові Олександру Мамаю. Після оголошення вироку мер пішов у відпустку на 30 днів. У цей час очолюватиме міськраду секретар Андрій Карпов

poltavska-khvilia_xcwi/RAIIlUb4R.jpeg

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар