Стало відомо, коли в Полтаві відремонтують аварійний колектор

За словами директора «Полтававодоканалу» Олега Мізіка, орієнтовно 4 червня у Полтавській громаді можуть завершити ремонт колектора головної каналізаційної станції, через аварію на якому полтавці отримують воду за графіком.

poltavska-khvilia_xcwi/Y77FC4ySR.jpeg
Директор «Полтававодоканалу» Олег Мізік. Фото: «Полтавська хвиля»

Про це директор підприємства повідомив під час зустрічі з журналістами 30 травня.

«Тендер на ремонт напірного колектора роботи розпочаті. На даний момент матеріали завезені, труба спаяна, виконуються роботи по бурінню горизонтальному», — додав Мізік.

За словами Мізіка, якщо нічого не зміниться під час ремонтних робіт, то до 4 червня ремонт завершать і колектор працюватиме на повну потужність.Після цього графіки водопостачання у місті мають скасувати, оскільки ремонт колектора забезпечить безперебійну подачу води.

Також директор «Полтававодоканалу» додав, що за 8 млн грн, виділені підприємству, водоканал відремонтував ділянку каналізаційного колектора на відрізку між вулицею Симона Петлюри й вулицею УПА. Роботи там виконали на 80%, залишилося заасфальтувати ту ділянку. Також підприємство проводить тендер на ремонт колодязя колектора на перехресті вулиць Шевченка і Стрітенської. За кілька днів оголосять переможця та розпочнуть ремонт. Частину коштів спрямували на встановлення обладнання для сталого відведення стічних вод по вулиці Пушкарівській.

Нагадаємо, що прорив на колекторі у Полтаві стався 6 травня. Внаслідок цього того ж дня для громади ввели графік водопостачання. Пізніше, 10 травня, «Полтававодоканал» оголосив тендер на ремонт аварійної ділянки колектора по вулиці Київське шосе в районі насосної станції перекачування стічних вод на Супрунівську очисну станцію. Ремонтні роботи оцінили в 15 млн 108 тис. грн. 10 млн грн на ремонт надала міська рада.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Євгенія Мазниця
Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар