У 109-мікрорайоні Полтави зникає опалення в будинках

Запуск опалення в будинках 109-мікрорайону почалося з проблемами. Станом на 15 грудня жителі Інституту зв'язку скаржаться на перебої з подачею тепла.

poltavska-khvilia_xcwi/_Gb7Kiong.jpeg

За словами мешканців 109-мікрорайону, іноді опалення у будинках то зникає, то з'являється.

Директор ТОВ «Полтаватепло» Олександр Пороскун прокоментував, що наразі тривають випробування та перемикання помп. Опалення мають відновити впродовж кількох годин.

Утім, зі слів керівництва міста випливає, що не все так гладко. 15 грудня під час підписання меморандуму між фондом енергоефективності та Полтавською міськрадою перший заступник міського голови Валерій Пархоменко прокоментував ситуацію з опаленням в 109-мікрорайоні. За його словами проблема з опаленням має не технічний характер. Утім, він говорить, що міський голова Олександр Мамай вирішує питання з опаленням у будинках у 109-мікрорайоні:

«Ми звернулися до правоохоронних органів. Підписали необхідні документи і через годину тепло має з'явитися. Є люди, які не дивляться на питання з державної точки зору, а використовують бізнеспідходи».
poltavska-khvilia_xcwi/Uk6tdiong.jpeg

Нагадаємо, що з 9 грудня 109-мікрорайон опалює виключно ТОВ «Полтаватепло».

Згідно з договором, «Полтаватеплоенерго» мало б опалювати 109-мікрорайон лише до 10 грудня включно. Відповідний договір уклали, аби підприємство підготувалося до подачі тепла.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар