109-мікрорайон Полтави опалюватимуть до 10 грудня

Обласне КП «Полтаватеплоенерго» знову опалює мікрорайону Інститут зв’язку. Комунальне підприємство опалюватиме будинки до 10 грудня. До цього часу місто має підготувати котельню «Полтаватепло» до подачі тепла.

poltavska-khvilia_xcwi/fYvkBg2ng.jpeg
(Фото — 18000.com.ua)

1 грудня «Полтаватеплоенерго» знову почало подавати тепло до будинків 109-мікрорайону міста. Опалювати розпочали близько 19:00. За словами міського голови Олександра Мамая, опалення подали в повному обсязі:

«Зібрали комісію, ухвалили рішення, включили опалення й опалення працює без збою».

Пригадаємо, що 1 грудня на засіданні ТЕБ та НС ухвалили рішення надати можливість «Полтаватепло» укласти договір з «Полтаватеплоенерго» на постачання газу без проведення тендеру. Додамо, що «Полтаватеплоенерго» зможе опалювати мікрорайон лише до температури -5.

Мешканець 109-мікрорайону Валерій Горобець розповів, що опалення відключили 30 листопада. За добу температура у квартирі впала на 4-5 градуси:

«З вчорашнього вечора, як підписали договір, опалення відразу відновили. До 30 листопада “Полтаватеплоенерго” опалювало відповідно до договору, а потім вимкнули, вранці батерії були холодні».

Згідно з договором, який уклали 1 грудня, «Полтаватеплоенерго» опалюватиме будинки на Інституті зв’язку до 10 грудня включно. Тобто, не пізніше 11 грудня «Полтаватепло» має запустити власну котельню.

«Ми надаємо теплову енергію через перемичку. 10 діб має бути достатньо аби вони вирішили організаційні питання і змогли не пізніше 11 грудня запустити своє теплогенеруюче обладнання і самостійно генерувати теплову енергію», — сказав речник «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

Додамо, що керівник ТОВ «Полтаватепло» відмовився коментувати ситуацію з опаленням 109-мікрорайону. Тому, чи встигне підприємство підготуватися до опалення — наразі не відомо.

Нагадаємо, що міська рада опублікувала тарифи від ТОВ «Полтаватепло», які встановлять на опалення та гарячу воду.

Опалювати 109-мікрорайону почали 2 листопада.

«Полтаватепло» створили у 2020 році для опалення 109-мікрорайону, у якому живуть близько 5 тисяч людей. Раніше мікрорайон опалювала котельня на вул. Квітуча. Однак ця котельня потребує ремонту. Влада обіцяє завершити роботи до наступного опалювального сезону.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар