«Полтаватеплоенерго» продовжить надавати тепло для опалення 109-мікрорайону

Котельня «Полтаватепло» зможе самостійно опалювати 109-мікрорайон міста після укладення угоди на закупівлю газу.

poltavska-khvilia_xcwi/v1sNECtnR.jpeg

UPD 15:50. За словами речника «Полтаватеплоенерго» Олександра Циганка, директор «Полтаватепло» Олександр Пороскун досі не звернувся до комунального підприємства. Відтак мешканці 109-мікрорайону залишаються без опалення.


1 грудня відбулося засідання комісії ТЕБ та НС. У порядку денному члени комісії розглянули питання щодо опалення 109-мікрорайону міста.

За словами заступника міського голови з питань ЖКГ Євгена Рички, наразі на котельні «Полтаватепло» завершені усі роботи. Також підприємство відправило документи до «Нафтогазу» для закупівлі «блакитного палива». Нині відповідні документи перебувають на розгляді.

Тому комісія ухвалила рішення надати можливість «Полтаватепло» укласти договір з «Полтаватеплоенерго» на постачання газу без проведення тендеру. Рішення ухвалили, аби запобігти виникненню надзвичайної ситуації.

Нагадаємо, що міська рада опублікувала тарифи від ТОВ «Полтаватепло», які встановлять на опалення та гарячу воду.

Опалювати 109-мікрорайону почали 2 листопада.

«Полтаватепло» створили у 2020 році для опалення 109-мікрорайону, у якому живуть близько 5 тисяч людей. Раніше мікрорайон опалювала котельня на вул. Квітуча. Однак ця котельня потребує ремонту. Влада обіцяє завершити роботи до наступного опалювального сезону.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар