У Кременчуці приєднуються до флешмобу про Бандеру. ВІДЕО

Хвиля всеукраїнського патріотичного флешмобу про лідера українських націоналістів Степана Бандеру дійшла й до Кременчука на Полтавщині.

Нагадаємо, що з подачі львівських школярок, які заспівали кілька рядків із пісні про Бандеру: «Батько наш – Бандера, Україна - мати. Ми за Україну будем воювати» – в Україні стихійно стартував загальнонаціональний флешмоб. До нього щодня долучаються школярі, студенти, лідери громадської думки, пересічні українці, котрі поділяють позицію лідера ОУН.

Днями до участь у мережевому флешмобі взяли й мешканці Кременчука. Так, на сайті Телеграфь повідомили, що "загальнонаціональну" пісню на фейсбук-сторінці виклав учасник Революції гідності Іван Балацький.

А ГО Кременчуцький патріотичний клуб Доброволець, запевняє, що мета відео – показати проблематику російської агресії на території нашої держави та закликати українців до захисту своїх земель, територіальної цілісності країни.

Зазначимо, що російські пропагандистські медіа вибухнули реакцією на український флешмоб про Бандеру. Так, кремлівські спікери навперебій почали обговорювати "як так сталося, що українські школярі почали співати про Бандеру?" та пропонують різні способи "денацифікації" української молоді.

Степан Андрійович Бандера — український політичний діяч, один із чільних ідеологів і теоретиків українського націоналістичного руху XX століття, після розколу Організації українських націоналістів — голова Проводу ОУН-Б

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар