«У нас все в порядку»: «Галя Балувана» працює попри застереження Держспоживслужби

Фахівці Держпродспоживслужби у Полтаві виявили у мережі магазинів напівфабрикатів «Галя Балувана» повну антисанітарію та сировину невідомого походження. Попри це продаж продукції не зупинили.

poltavska-khvilia_xcwi/C_vABi27g.jpeg

За словами начальника відділу безпечності харчових продуктів Ярослава Вальковського, підприємство намагається уникнути відповідальності.

«Вони змінюють договірні умови, переоформляють ФОПи. І при цьому продовжуть продавати продукцію, не придатну до споживання», — розповів Ярослав Вальковський.

Ми вирішили перевірити, чи це дійсно так, і спробували замовити доставку картопляних зраз і пельменів у магазині по вулиці Європейській, 65.

«Галя Балувана»
--
--

Виявилося, що магазин справді продовжує роботу. Після питання про антисанітарію продавчиня починає нервувати.

«Ви будете заказувати чи ні? У нас все порядку, а пишуть багато чого».

Окрім невідповідних умов зберігання продуктів, суттєвим порушенням є відсутність документів, які б свідчили про походження м'яса, риби та іншої сировини для виготовлення напівфабрикатів.

Спеціалісти Управління Держпродспоживслужби Полтавщини найближчим часом винесуть рішення про вилучення з обігу сировини та готової продукції.

poltavska-khvilia_xcwi/ZIMY-ih7g.jpeg
(Фото — Держпродспоживслужба)

До речі, у Полтаві розташовано чотири магазини всеукраїнської франшизи «Галя Балувана» за адресами: вулиця Європейська, 65; вулиця В'ячеслава Чорновола, 2-Б; вулиця Великотирнівська, 31/1; вулиця Станіславського, 14/2.

На сайті ж головного офісу підприємства в Луцьку вказаний неіснуючий номер.

А магазини цієї торгової марки є також у Кременчуці, Харкові, Києві та Київській області.

Раніше ми писали, що у Полтаві Держпродспоживслужба призупинила діяльність підприємства, яке виробляє напівфабрикати ТМ «Галя Балувана» на 10 днів.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення: 7 коментарів

Написати коментар
  • Ш
    Шалудіва
    9 груд.
    Раз, як-то кажуть, і побалувацця можна
    Відповісти