У Полтаві люди протестують через свавілля голови Щербанівської ТГ

27 червня у мікрорайоні Розсошенці на протест вийшли люди, що незадоволені діяльністю голови Щербанівської ТГ Ігоря Процика та звинувачують його в розкраданні коштів, виділених на будівництво басейну.

poltavska-khvilia_xcwi/f__Ojfqng.jpeg
«Ми вийшли сказати, що не будемо терпіти, коли у наших внуків крадуть, а адвокат і сам Процик ще й познущалися з нас. Нахабно сміються в обличчя, бо знають, що їм нічого не буде за вкрадені два мільйона. Це страшно», — говорить учасниця протесту Зоя Миколаївна.
poltavska-khvilia_xcwi/zQrpjB3nR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/NCF2jBq7R.jpeg

Зауважимо, що голові Щербанівського ОТГ Ігорю Процику вручили підозру в розтраті майже 2,5 млн грн, а щодо імовірних розкрадань на цьому будівництві та завищення його реальної вартості з 2019 року триває кримінальне провадження. Наразі очільнику ОТГ загрожує до п'яти років за ґратами.

У 2017 році почалося будівництво фізкультурно-оздоровчого басейну по вулиці Шкільна,18 (в Розсошенцях під Полтавою). Тоді Щербанівський сільський голова Ігор Процик обіцяв збудувати басейн за два роки.

Нагадаємо, що комплекс зводили за співфінансування держави, області та сільради. Основні кошти — фінансування з Державного фонду регіонального розвитку, оскільки проєкт побудови басейну переміг у конкурсі. Проте басейн не відкрили й досі. А вартість робіт за ці роки зросла з 37 млн до 56 млн грн.

За майже п'ять років басейн обіцяли відкрити щонайменше двічі — у червні 2019 та в серпні 2021. Проте заклад нині не працює.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар