У Полтаві переоголосять закупівлю компʼютерного обладнання для військових

Департамент цивільного захисту міськради скасував закупівлю компʼютерного обладнання для військових. Найближчим часом, повідомляють, мають оголосити новий тендер, на який запросять постачальників, що брали участь у скасованому.

poltavska-khvilia_xcwi/mJ1aqU-Ig.jpeg

Про це стало відомо з сайту Prozorro.

26 березня Департамент з питань цивільного захисту Полтавської міськради оголосив закупівлю компʼютерного обладнання для військових. Згідно з тендерною документацією, Департамент планував придбати принтери, ноутбуки, накопичувачі, монітори, програмне забезпечення, клавіатури та мишки. Загальна сума закупівлі становила 2,3 млн грн.

На торги зайшли два підприємці. Перший — ФОП Андрій Зуб запропонував найменшу ціну (2 млн 369 тис. грн). А ФОП Сергій Ольховський запропонував на тисячу гривень більше. Тому Департамент планував укласти договір із дешевшою пропозицією, який мав би поставити все обладнання до 1 червня.

poltavska-khvilia_xcwi/26alrUaIR.png

Проте, 16 квітня Департамент оголосив про скасування закупівлі. Відповідно до протоколу, тендер скасували через збільшення обсягів закупівлі та доопрацювання тендерної документації. Водночас ухвалили рішення повторно оголосити закупівлю 30 квітня, а також запросити повторно взяти участь у торгах двох підприємців — Андрія Зуба та Сергія Ольховського.

«Відбулося скасування закупівлі через те, що виникла необхідність у збільшенні обсягу закупівлі. Згідно з чинним законодавством, на даному етапі неможливо було вносити зміни в технічні та якісні характеристики предмета закупівлі. Нині буде проведено доопрацювання тендерної документації в технічній частині та переоголошено торги. Усі учасники, що подавалися на попередній тендер, будуть запрошені взяти участь у новій закупівлі», — прокоментував директор Департаменту з питань цивільного захисту Олександр Сороковий.

Нагадаємо, що підрядник, який пропонував Полтаві найдешевші дрони, відмовився їх постачати.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар