У Полтаві підбили підсумки конкурсу малюнків імені Саші Путрі

Вчора, 18-го листопада, у залі дитячої творчості імені Саші Путрі Полтавського художнього музею імені Миколи Ярошенка відкрилася виставка робіт лауреатів та переможців Відкритого дитячо-юнацького конкурсу образотворчого мистецтва імені Саші Путрі 2021 року.

Конкурс робіт образотворчого мистецтва імені Саші Путрі проходить вже вдев'яте, а від 2005 року віна набув статус міжнародного.

За інформацією Полтавської міської ради, до оргкомітету конкурсу надійшло 880 робіт від юних митців з усіх куточків України: Києва, Харкова, Кривого Рогу, Стрия, Кременчука, Черкас, Дніпра, Чугуєва, Хмельницького та багатьох інших. Активними учасниками стали діти з сіл та містечок Полтавської області. Також було отримано малюнки з Канади, Казахстану, Болгарії, Ізраїлю, Угорщини та Великої Британії.

За умовами конкурсу можливість взяти участь у ньому мала кожна дитина віком від 6 до 17 років. Малюнки розподілялись за трьома віковими категоріями:

  • І – молодша – 6-9 років. Переможець – Злата Сворень (7р.), твір «Мої домашні тваринки»;
  • ІІ – середня – 10-13 років. Переможець – Степан Сухоставський (12р.), твір «Галасливий сон»;
  • ІІІ – старша – 14-17 років. Переможець – Діана Соломаха (15р.), твір «Карпати».

Найвищу нагороду – Гран-прі – присуджено учню полтавської Мистецької студії «Колограй» Гордію Остапенку (6р.) за твір «Козеня».

Виставка робіт-учасників конкурсу триватиме з 18 листопада по 19 грудня.

15-го листопада помер батько Саші Путрі відомий художник Євген Путря.

Нагадаємо, що у Полтаві відкрили виставку картин місцевої журналістки

Анатолій Кривошапко

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар