У Полтаві почалося громадське обговорення щодо перейменування вулиць

3 серпня у Полтаві стартувало громадське обговорення щодо перейменування вулиць міста.

poltavska-khvilia_xcwi/JnpDOPz4g.jpeg

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Основною метою публічних консультацій є збір пропозицій від мешканців щодо назв вулиць та провулків, які мають бути перейменовані відповідно до чинного законодавства.

Публічні консультації стосуватимуться об'єктів, що містять назви топонімів у Російській Федерації і державах – членах Організації договору про колективну безпеку, з русизмами в назвах, а також тих, що містять орфографічні помилки.

Подати пропозиції щодо перейменування можна:

  • в електронному вигляді, заповнивши анкету-опитувальник за посиланням https://forms.gle/JshiMGDQuMpmjJ9i9 (її можна заповнювати необхідну кількість разів);
  • у письмовому вигляді за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Небесної сотні, 1/23, Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради;
  • листом на електронну пошту Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради – irm2030poltava@gmail.com.

Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи електронною поштою подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.

Обговорення триватимуть два місяці.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар