У Полтаві почалося громадське обговорення щодо перейменування вулиць

3 серпня у Полтаві стартувало громадське обговорення щодо перейменування вулиць міста.

poltavska-khvilia_xcwi/JnpDOPz4g.jpeg

Про це повідомили на сайті Полтавської міської ради.

Основною метою публічних консультацій є збір пропозицій від мешканців щодо назв вулиць та провулків, які мають бути перейменовані відповідно до чинного законодавства.

Публічні консультації стосуватимуться об'єктів, що містять назви топонімів у Російській Федерації і державах – членах Організації договору про колективну безпеку, з русизмами в назвах, а також тих, що містять орфографічні помилки.

Подати пропозиції щодо перейменування можна:

  • в електронному вигляді, заповнивши анкету-опитувальник за посиланням https://forms.gle/JshiMGDQuMpmjJ9i9 (її можна заповнювати необхідну кількість разів);
  • у письмовому вигляді за адресою: 36000, м. Полтава, вул. Небесної сотні, 1/23, Комунальна організація «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради;
  • листом на електронну пошту Комунальної організації «Інститут розвитку міста» Полтавської міської ради – irm2030poltava@gmail.com.

Пропозиції учасників громадського обговорення у письмовій формі чи електронною поштою подаються із зазначенням прізвища, імені, по батькові, контактного телефону та адреси особи, яка їх подає.

Обговорення триватимуть два місяці.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар