У Полтаві пропонують перейменувати вулиці

Полтавський депутат від партії «Слуга народу» Сергій Іващенко подав прохання на ім'я міського голови про перейменування вулиць.

poltavska-khvilia_xcwi/eHSVtxsnR.jpeg

Про це він повідомив у себе на сторінці.

«Чесно кажучи, я не любитель перейменувань. Але сьогодні ситуація зовсім інша. Кардинально. Це не тільки про декомунізацію – це про сучасну історію України, про новітніх героїв, про виживання Українців як нації та нашу спільну Велику Перемогу».

Сергій Іващенко пропонує перейменувати вул. Героїв Сталінграду на вул. Героїв Харкова, вул. Маршала Бірюзова на вул. Волонтерську, вул. Ватутіна на вул. Станіслава Пашинського, вул. Зигіна на вул. Охтирську.

poltavska-khvilia_xcwi/-w6w5bs7R.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/oR5l5xy7g.jpeg

Нагадаємо, в Україні вирощують свиней нової породи — Кадирівська (фото, відео).

Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення: 1 коментар

Написати коментар
  • В
    Валерій
    1 квіт.
    Пропозиція слушна. Але депутатам міської ради потрібно звернути увагу, що твориться на вулицях. Наприклад по вулиці Європейській з подачі міського голови Мамая розвішено велика кількість лозунгів нецензурною лайкою. Що ми робимо? . Уподобляємося Росії і її посіпаки Мамаю? Ми ж культурна європейська країна. Чомуі чого ми навчаємо дітей? Де слово освітян?
    Відповісти