У Полтаві проводять безкоштовні заняття з арт-терапії

Творчі майстер-класи різних напрямків проводять фахівці-волонтери у Полтавській обласній бібліотеці імені І. П. Котляревського щодня о 14.30.

poltavska-khvilia_xcwi/ucpnPsy7R.jpeg

Про це повідомили на сторінці бібліотеки у Фейсбуці.

Так, у закладі відбулося заняття зі створення мандали. Його провела переселенка з Донбасу, арт-терапевтка Наталія Дуда.

poltavska-khvilia_xcwi/XB3MEss7g.jpeg

Жінка говорить, що розфарбовуючи геометричний малюнок людина медитує і налаштовується на позитив. Кожне таке коло унікальне.

Директорка полтавського обласного молодіжного центру Світлана Громцева говорить, що на цих майстер-класах не розділяють відвідувачів.

poltavska-khvilia_xcwi/5-34PysnR.jpeg
«На майстер-класах часто бувають батьки з дітьми. Ми не розділяємо, що зараз тільки діти чи молодь. Наш головний меседж зараз — "Життя триває"!».

З понеділка по п'ятницю щодня у бібліотеці Котляревського о 14.30 у вітальні відбуваються різного роду арт-терапії. Такі заняття безкоштовні. Долучитися до них може будь-хто.

Зауважимо, що понад місяць українці перебувають у стані постійної тривоги та страху. Цей стан став невід'ємною частиною кожного з нас. Попри постійні сигнали «тривоги», спробами нормально працювати, перебування у сховищах та волонтерською роботою, полтавці намагаються продукувати позитив.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар