У Полтаві суд виправдав підозрюваного у хабарництві ексдиректора ритуального бюро

14 лютого Октябрський райсуд оголосив вирок у справі хабарництва на комунальному підприємстві «Спецкомбінат похоронно-ритуального обслуговування».

poltavska-khvilia_xcwi/FTcjXuhSR.jpeg
Денис Діхтярьов (Фото — «Суспільне»)

Про це 14 лютого повідомляє Октябрський райсуд Полтави.

Працівника комунального підприємства Анатолія Мудренка визнали винним в хабарництві. Засудженого оштрафували на 8 тис. 500 грн, а також стягнули судові витрати. У 2021 році він отримав 18 тис. грн за виділення землі під поховання.

Водночас директора «СК ПРО» Дениса Діхтярьова суд визнав невинним. У пресслужбі суду зазначили, що не знайшли відомостей про вчинення Діхтярьовим кримінальних правопорушень до та після призначення на посаду. Крім того, на суді не надали достовірних відомостей про те, що ексдиректор відмовив у похованні родичів або ж запровадив схему отримання хабаря.

Під час розгляду справи не допитали ключового свідка, адже він помер. У своїй заяві він вказав, що саме працівник підприємства Мудренко сказав про вартість поховання у 10 тис. грн.

Інші свідки також не говорили про те, що саме Діхтярьов скоїв злочин. Ба більше, у нього вдома та кабінеті правоохоронці не знайшли хабаря.

poltavska-khvilia_xcwi/zgfruuhIR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/SqaruX2IR.jpeg
poltavska-khvilia_xcwi/Lr-9XuhIR.jpeg

Додамо, що Денис Діхтярьов є депутатом Київської районної ради у Полтаві. До неї обирався від партії «ОПЗЖ». На посаду директора «СК ПРО» Діхтярьова призначили у квітні 2021 року.

poltavska-khvilia_xcwi/M1FuuuhSR.jpeg
Денис Діхтярьов

Нагадаємо, що Діхтярьова затримали з підозрою у хабарництві 3 серпня 2021 року. Наступного дня на власній сторінці у Facebook він заперечив свою причетність до злочину.

6 серпня Октябрський райсуд Полтави обрав запобіжний захід керівнику КП. Його взяли під варту, але вийшов із СІЗО сплативши заставу у 142 тис. грн.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар