У Полтавській міськраді запропонували провести ямковий ремонт дороги до Біологічного

10 жовтня у міській раді відбулася відкрита нарада з Агентством місцевих доріг, під час якої заступник міського голови з питань ЖКГ запропонував провести ямковий ремонт дороги до села Біологічного.

poltavska-khvilia_xcwi/xlUUVTGSR.webp
Дорога до Біологічного

Про це стало відомо з трансляції робочої наради.

За словами представниці старостинського округу, дорога до Біологічного перебуває на балансі Агентства місцевих доріг. Вона зазначила, що якщо її не відремонтувати, люди не зможуть їздити на роботу, а діти до школи, оскільки вона в аварійному стані. Особливо критичними є спуск та підйом до дамби.

Вона також наголосила на тому, що місцеві жителі просять капітальний ремонт. Втім, оскільки Агентство місцевих доріг відмовляється фінансувати облаштування автошляху, заступник з питань ЖКГ Володимир Чередниченко запропонував провести ямковий ремонт дороги. За його словами, наразі це єдиний можливий варіант.


Нагадаємо, що аварійну дорогу в Біологічному не ремонтують через відсутність фінансування. Нині у селі проблеми із транспортом, оскільки деякі перевізники відмовляються їздити через стан дороги.

Перший заступник міського голови Валерій Пархоменко говорить, що наразі тривають перемовини з Агентством, а міськрада виділила необхідні 42 млн грн. За його словами, там відмовилися фінансувати ремонт дороги.

Євгенія Мазниця

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар