У прокуратурі прокоментували історію з врученням підозри полтавському голові

О 14.00 у Прокуратурі провели брифінг, стосовно вручення підозри Олександрові Мамаю за поширення інформації про розміщення зброї, озброєння та бойових припасів.

poltavska-khvilia_xcwi/XT80y1pVR.jpeg
Фото Полтавської хвилі

Так, заявили, що нині тривають слідчі дії. Санкція передбачає від 5 до 8 років позбавлення волі. Це порушення не передбачає внесення застави. Мамая підозрюють в ч.2 ст. 114-2 ККУ. Правоохоронці також перевіряють причетність міського голови до ч.2 ст 364 ККУ за справою прибиральниць, яким платили з міського бюджету, матеріали якої передали до САП.

Запобіжний захід обиратимуть в Октябрському суді. Нині Олександр Мамай уже кілька годин перебуває у статусі підозрюваного.

«Зараз перевіряють причетність вказаного посадовця до вчинення інших злочинів. Наразі триває аналіз зібраних доказів, проводяться слідчі дії та експертизи», про це заявив керівник прокуратури Антон Столітній.

Нагадаємо, що 29 грудня у міську раду Полтави завітала СБУ. Місцеві ЗМІ, посилаючись на власні джерела написали, що Олександра Мамая підозрюють у поширенні інформації про переміщення зброї, озброєння та бойових припасів в Україну.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Політика"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар