У школах Полтавщини запровадять офіцерів безпеки

Цьогоріч у серпні за новим всеукраїнським проєктом в школах зʼявлятимуться офіцери безпеки.

poltavska-khvilia_xcwi/QZT0vpKSg.jpeg

Про це 4 січня повідомляє Полтавська ОВА.

За словами директора Департаменту освіти ПОВА Євгена Кончаковського, школи укладатимуть договори з поліцією охорони та місцевими територіальними громадами.

Офіцер забезпечуватиме безпеку в школах, не допускатиме сторонніх осіб у заклад, комунікуватиме з адміністрацією школи та батьківськими комітетами, доноситиме рекомендації з необхідних заходів безпеки, захищатиме дітей.

«До кандидата на посаду є певні вимоги: мотивація бути корисним; високий рівень фізичної підготовки; психологічна підготовка; попередня бездоганна професійна діяльність; здатність діяти в екстремальних ситуаціях; комунікабельність; досвід у спілкуванні з дітьми; вільне володіння державною мовою. Офіцером безпеки у школі може бути громадянин України від 24 років, з повною загальною середньою або професійно-технічною освітою, вища педагогічна чи психологічна освіта – у пріоритеті. Звісно, це має бути місцевий житель, який добре знає громаду», — сказав начальник Управління поліції охорони в Полтавській області Сергій Запорожець.

Додамо, що протягом 2024-2025 років в Україні усі заклади загальної середньої освіти мають бути під охороною поліції. Їх забезпечать спеціальними засобами та екіпіруванням: металодетекторами, бодікамерами та планшетами.

Нагадаємо, що на базі Полтавської школи №38 навчатимуть кухарів.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар