У центрі Полтави зношені металеві контейнери замінюють на пластикові

У Полтавській громаді почали заміну старих контейнерів для сміття. У центрі міста вже поставили пластикові сміттєві контейнери. Міська влада стверджує, що вони дешевші та кращі в експлуатації.

poltavska-khvilia_xcwi/Jy5QmYPSg.jpeg

21 травня в Полтаві замінюють старі металеві сміттєві баки на пластикові контейнери. Почали з історичної частини міста. Як повідомив на своїй сторінці у фейсбук депутат Полтавської міської ради Юрій Бражник, перші контейнери вже встановили неподалік Свято-Успенського кафедрального собору, на вулиці Соборний майдан, 1. Також пластикові контейнери поставили за адресою Соборний майдан, 10 та Соборний майдан, 15.

poltavska-khvilia_xcwi/9aFZiYPSg.png

На вулицях Полтави встановлюють вживані пластикові контейнери в хорошому стані. До цього їх використовували в Європі.

Начальник відділу експлуатації КАТП-1628 Петро Бедах пояснив у коментарі телеканалу «ІРТ», які переваги мають пластикові баки:

«Це практичні, облегшені по вазі і по зручності ними користуватися. Ці легко відкриваються і в санобробітку теж набагато кращі. Полімерна тара не іржавіє, такі контейнери не гниють та відповідають європейським стандартам. Завдяки гладкій поверхні стін їх легко спустошувати. Серед переваг цих резервуарів і те, що вони втричі дешевші, ніж металеві. 1 металевий бак коштує 24 тис. грн, а пластиковий – 8».

Загалом Управління житлово-комунального господарства Полтавського міськвиконкому замовило 600 контейнерів. На це витратили 4 мільйони 781 тисячу гривень. Гарантія на них – два роки.

У лютому в Полтаву доставили першу партію вживаних пластикових контейнерів для змішаних твердих побутових відходів – 208 штук. Перед тим, як розмістити баки на полтавських вулицях, їх збирають комунальники. Протягом місяця пластикові контейнери мають з'явитися і в інших мікрорайонах міста.

Нагадаємо, що у Полтаві перевірять тендер на прибирання вулиць за майже 5 млн грн.

Подякуй авторам!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторам гривнею.

Полтавська хвиля

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар