Ukraine Tourism Awards 2021: кого номінували з Полтави

Цьогоріч на головну туристичну премію України номінували полтавський готель, туристичного гіда і саму Полтаву.

poltavska-khvilia_xcwi/C4DIl327R.jpeg
(Фото — Станіслав Пантелей)

Усі номінації спрямовані підтримати та розвинути різноманітні напрямки туризму. Кожен переможець отримає серце Ukraine Tourism Awards як знак вдячності та поваги.

Голосування триватиме на сторінці премії до 15 грудня.

Найсмачніший ресторанний борщ

У цій номінації Полтаву представляє ресторан «Палаццо» (Premier Hotel Palazzo).

poltavska-khvilia_xcwi/Ew6tQq2ng.jpeg
(Фото з фейсбук-сторінки Premier Hotel Palazzo)
«Чого вартує сам полтавський борщ з куркою та копченою грушею! Такого ви не спробуєте ніде», — зазначили на сторінці премії.

Premier Hotel Palazzo працює в історичному центрі Полтаві з 2003 року. Через десять років готель отримав відзнаку «Ревізора», а пізніше — звання «Лідер року 2018», переміг в номінації Best Small City Hotel (кращий готель невеликого міста).

Проголосувати можна за посиланням.

Туристичний гід

До участі запрошували найяскравіших гідів, які провели найбільшу кількість екскурсій, визначились цікавими та оригінальними ідеями організації та проведення.

Отримати цю відзнаку має шанс екскурсоводка з Полтави Анна Шендрик, яка працює у сфері туризму з 2012 року.

poltavska-khvilia_xcwi/dxt2Q327g.jpeg
(Фото з особистої фейсбук-сторінки Анни Шендрик)
«У моїх екскурсіях Полтава містична, смачна, затишна, творча, романтична, націоналістична. Моїми авторськими та топовими екскурсіями є “Таємниці полтавських масонів”, “Легенди і плітки губернської Полтави”, гастрономічна “Пармезан та ананаси must have Полтави”», — розповіла Анна Шендрик.

Жінка заснувала в Полтаві агенцію креативного туризму «Феєрверк мрій». Там можна знайти не лише екскурсії містом, а й тури Україною чи за кордон.

Голосування триває на сторінці премії.

Місто мого серця

Участь у цій номінації беруть представники українських міст, селищ, де за рік відбулись цікаві туристичні події та культурні заходи, й збільшився потік туристів та відвідувачів.

Поруч з Харковом, Кам'янцем-Подільським, Одесою, Уманню та іншими містами номінували й Полтаву.

poltavska-khvilia_xcwi/bk2TQ3hnR.jpeg
(Фото — Станіслав Пантелей)
«Місто Полтава, як відомо, посідає особливе місце в історії української нації та держави. Біля його стін не раз відбувалися події, котрі визначити долю України, впливали на європейські справи», — повідомили на сторінці премії.

Віддавайте свої голоси Полтаві за посиланням.

За результатами голосування в кожній номінації виокремлять трьох фіналістів, за яких віддали найбільшу кількість голосів.

Той фіналіст, хто набрав найбільшу кількість голосів на сайті, за замовчуванням отримує 4 бали. Другий фіналіст отримує 3 бали, а третій – 2 бали.

Наступний етап — голосування членів журі. У кожного є по 1 балу, який він може віддати на власний розсуд одному з 3 фіналістів у кожній номінації.

Переможець визначається за сумою балів від народного голосування та балів членів журі.

Раніше ми розповідали, що у Полтаві розроблять культурну стратегію міста.

Валерія Магда

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар