З території рф обстріляли населені пункти Сумської та Чернігівської області: Генштаб

Агресор продовжує завдавати ракетних ударів по всій території України.

poltavska-khvilia_xcwi/HmmoNB9ng.jpeg
Фото: Українська Правда

Таку інформацію оприлюднив Генштаб під час ранкового зведення.

Так, на Волинському та Поліському напрямках триває переоснащення збройних сил республіки білорусь сучасними зразками озброєння та військової техніки.

На Сіверському напрямку противник активних дій не проводив.

З території рф обстріляли з мінометів населені пункти Сумської та Чернігівської області.

На Харківському напрямку основні зусилля противник зосереджує на утриманні зайнятих рубежів. Здійснив обстріл зі ствольної артилерії та реактивних систем залпового вогню.

На Слов'янському напрямку противник зосередив на утриманні зайнятих позицій, ведення розвідки та створенні умов для відновлення наступу. Здійснив артилерійські обстріли.

На Донецькому напрямку противник продовжує вогневе ураження позицій наших військ по всій лінії зіткнення із мінометів, ствольної та реактивної артилерії

На Лиманському напрямку ворог вів бойові дії. Зазнав втрат та відійшов. Противник веде бойові дії в районі Севєродонецька.

На Бахмутському напрямку ворог веде штурмові дії. Має частковий успіх. Бої тривають.

На Авдіївському, Курахівському, Новопавлівському та Запорізькому напрямку противник активних бойових дій не вів. Окрім обстрілів наших позицій з мінометів. Ворог продовжує обладнання рубежів, здійснює поповнення запасів.

На Південнобузькому напрямку окупанти збільшили кількість обстрілів наших позицій.

Окупанти щоб виправдати руйнування цивільних об'єктів продовжують інформаційні вкиди про розташування воєнних підрозділів у школах, лікарнях та дитячих садках.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар