Заробили майже два мільйони на автівках для ЗСУ: у Полтаві двом волонтерам вручили підозри

25 червня двом волонтерам з Харкова, які отримали майже два мільйони гривень прибутку на гуманітарних автівках для армії, вручили підозри.

poltavska-khvilia_xcwi/ktYJJ0_Ig.webp
Ілюстративне фото (Джерело — insider-media.net)

Про це стало відомо з реєстру судових рішень.

Благодійників підозрюють у ч. 3 ст. 201-2 ККУ. 28 червня Октябрський райсуд Полтави обрав для підозрюваних запобіжний захід. Обом волонтерам призначили заставу у 242 тис. грн та поклали на них певні обовʼязки на два місяці.

Підозрювані — Олег Капустін та Кристина Мандрікова. Капустін є засновником благодійного фонду «Об`єдналися і перемогли», що зареєстрований 23 червня минулого року у Харкові.

За версією слідчих, благодійна організація отримала допомогу від 12 підприємств на 3,7 млн грн. За ці гроші волонтери привезли з-за кордону девʼять автівок витративши 1,6 млн грн. Автомобілі передали до військових частин.

Правоохоронці вважають, що Капустін та Мандрікова отримали понад 1,9 млн грн прибутку, що складається з різниці між загальною сумкою коштів, які надали благодійники, та реальною вартістю придбаних девʼяти автомобілів. Окрім того, у попередній ухвалі фігурував свідок, який доводив у суді, що фонд продавав автівку Nissan Navaro, який привезли для потреб армії.

Нагадаємо, що вже за тиждень військовозобов'язаним Полтавщини зможуть надсилати повістки поштою.

Подякуй автору!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати автору гривнею.

Єгор Рудь

Ще з рубрики: "Новини"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар