ЗНО скасовується: цього року українські абітурієнти складатимуть мультипредметний тест

У 2022 році змінили формат зовнішнього незалежного оцінювання у зв’язку з воєнним станом. Замість 3 або 4 тестів ЗНО, які абітурієнти складали в минулі роки, буде один – національний мультипредметний тест (НМТ).

poltavska-khvilia_xcwi/dTEzFB97R.jpeg
Фото ілюстративне

Про це повідомив начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін у своєму Телеграм-каналі.

НМТ – це комп’ютерний онлайн-тест, що складатиметься з трьох блоків: українська мова, математика та історія України. Тест міститиме по 20 завдань із кожного блоку, виконати які потрібно за 120 хвилин. Кожен учасник зможе пройти тест лише один раз.

Тестування проводитимуть у спеціальних тимчасових екзаменаційних центрах. Їх створять у населених пунктах України, а також у деяких країнах Європи.

За словами Дмитра Луніна, якщо під час іспиту лунатиме сирена, тестування призупинять, а його учасників переведуть у безпечне місце. Після оголошення про відбій повітряної тривоги всі учасники зможуть продовжити тестування.

Передбачено проведення трьох сесій НМТ:

  • основної – 18 липня – 10 серпня;
  • додаткової – 16–20 серпня;
  • спеціальної – 12–16 вересня.

Щоразу варіанти завдань будуть різними, щоби забезпечити прозорість результатів.

Як повідомив начальник Полтавської ОВА, станом на 31 травня 2022 року бажання складати національний мультипредметний тест у тимчасових екзаменаційних центрах на Полтавщині підтвердили понад 7 тисяч учасників.

Нагадаємо, як у Полтаві День захисту дітей святкували.

Ярослава Фоніна

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар