Дрон упав поруч із авто: як шведські волонтери потрапили під обстріл на Полтавщині

Фото: swedenherald.
Зміст
Вступ
Шведська волонтерка, яка постраждала під час російської атаки по автозаправці у Лубенському районі, приїхала в Україну разом із групою Send to Ukraine передати гуманітарну допомогу.
Про це повідомили Sweden Herald та Sveriges Radio.
За даними шведських медіа, група волонтерів зупинилася на автозаправці в області після передачі допомоги. У цей момент неподалік їхнього автомобіля впав дрон.
Волонтерка отримала легкі поранення уламками та загалом учасники групи почуваються нормально.
Співзасновниця організації Send to Ukraine Крістіна Лейвік заявила, що їхня команда має чіткі інструкції поведінки з безпеки, але подібну атаку на цивільному об'єкті Полтавщини було важко передбачити.
Вона назвала атаку провокацією з боку росії та заявила, що організація не планує зупиняти допомогу Україні. А цей випадок лише посилив мотивацію волонтерів.
Нагадаємо, 3 липня 2026 року росіяни атакували одну з АЗС у Лубенському районі. Через удар постраждали шестеро людей.
Також 4 липня вдень росіяни атакували промислове підприємство у Полтавському районі та об'єкт енергетики на Миргородщині.
Читайте також
24% місту і невідомі сервери: кому Полтава віддала е-квиток












