Полтавців кличуть на акцію-нагадування про полонених

Фото організаторів
Зміст
Вступ
10 травня 2026 року в Полтаві відбудеться акція-нагадування про військовополонених Маріупольського гарнізону, усіх полонених та безвісти зниклих.
Про це повідомили родини військовополонених, які організовують акцію.
Мовчання — це страх та забуття. Акція-нагадування дасть можливість згадати про чоловіків та жінок, які віддали свою волю та незалежність за наші ранки, незагарбані будинки і життя. Щоб докричатися до влади та суспільства, нагадати про героїв з Полтавщини, полтавці проведуть акцію-нагадування про всіх полонених та зниклих захисників і захисниць.
Всіх небайдужих чекають 10 травня о 12:00 біля театру Гоголя.
Нагадаємо, що відомо про шістьох воїнів з Полтавщини, яких звільнили з полону.
Також, ми писали, що 11 квітня 2026 року з російського полону до України повернулися воїни Збройних Сил, нацгвардійці, прикордонники, рядові, сержанти, офіцери та семеро цивільних.











