Полтавська Хвиля - Всі новини Полтави та області
Політика
1 хв читання

У трьох підрозділах Полтавської ОВА проведуть антикорупційні перевірки

0
ОВА

Полтавська ОВА. Фото: ОВА

У трьох структурних підрозділах Полтавської ОВА та трьох РВА проведуть перевірки щодо запобігання та виявлення корупції.

Про це повідомили в Полтавській ОВА.

Мета таких перевірок — з’ясувати, наскільки ефективно в органах влади працюють правила та механізми, які мають запобігати корупції.

Під час перевірок звертатимуть увагу на:

  • дотримання антикорупційного законодавства;
  • наявність і оновлення планів антикорупційних заходів;
  • запобігання та врегулювання конфлікту інтересів;
  • правила декларування доходів, майна та витрат;
  • захист викривачів;
  • роботу уповноважених осіб з питань запобігання корупції;
  • дотримання етичних правил поведінки публічних службовців.

Результати перевірок передадуть керівництву Полтавської ОВА. Їх мають використати для покращення антикорупційної програми в 2026-2028 роках.

Нагадаємо, як 11 червня об 17:00 у Вищому антикорупційному суді розглянули справу депутата Полтавської міської ради Юрія Бражника. Його взяли під варту з правом внесення застави. За версією слідства, він організував схему отримання 10% «відкатів» від підрядників за ремонт доріг.

Раніше  до цього у Полтавській міській раді 10 червня провели слідчі дії за участю детективів Національного антикорупційного бюро України. Розповідаємо, що відомо.

0

Автори

0 статей
0 підписників

Підписуйтеся
на розсилку

Блоги

Підписуйтеся
на розсилку