Депутати полтавської обласної ради перерозподілили минулорічні залишкові кошти

8 квітня відбулася сесія Полтавської облради. На ній вирішували питання перерозподілу коштів, що лишилися з минулого року на потреби охорони здоров'я, закупівлю матеріальних ресурсів та підтримки громад.

poltavska-khvilia_xcwi/crtspSUnR.jpeg

Кошти перерозподілили наступним чином:

  • 100 млн грн отримав Департамент охорони здоров'я ОВА (для придбання лікарських засобів, тотальних ендопротезів суглобів, забезпечення технічної підтримки лабораторій, операційних та іншого, виплати пільгових пенсій, оплати донорам за здану кров, капітальний ремонт відділення КТ, реконструкцію приміщень 4-го блоку головного корпусу КП "Обласний заклад з надання психіатричної допомоги ПОР");
  • 100 млн грн на формування резервного фонду обласного бюджету Полтавської області;
  • 26 млн грн на будівництво та капітальний ремонт, реконструкцію та реставрацію об'єктів обласної комунальної власності.

Голова Полтавської обласної ради Олександр Біленький зауважив, що сесія відбулася у складний період, коли йде війна. Звісно, емоцій дуже багато, але не потрібно на них піддаватися. Саме єдність є запорукою нашої подальшої перемоги.

poltavska-khvilia_xcwi/VxpBcIU7g.jpeg
«Відповідно до ініціативи Полтавської військової адміністрації та обласної ради сьогодні була проведена сесія для того, щоб ми могли перерозподілити кошти обласного бюджету на окремі потреби охорони здоров'я, закупівлю матеріальних ресурсів для підтримки громад. Тому що з першого дня вимушеної хвилі переселенців з тимчасово окупованих територій до Полтавської області, виникла необхідність підтримати цих людей. На перших засадах − це була волонтерська підтримка, потім підключилися громади. І зараз виснажується певний ресурс, тому виділяються кошти в резервний фонд для закупівлі матеріально-технічного ресурсу. Продуктовий ресурс буде спрямовано до громад. Окремо в нас  виділено 100 млн грн на медицину. Згідно нашої програми ці кошти будуть спрямовані на відповідні потреби. На бюджетній комісії це питання депутатами було підтримано».

Окрім того, Олександр Біленький повідомив, що додатково на тероборону виділили 10 млн грн.

«На тероборону ми виділяли кошти раніше – 40 млн грн. Зараз виділили 10 млн грн, і правильно виписали процедуру використання цих коштів, щоб мати можливість їх використати. А так, відповідно до Закону України «Про національний супротив», ця процедура виписана. Фактичним розпорядником коштів буде обласна рада, отже наші воїни отримають необхідні матеріали, обладнання, шоломи, бронежилети тощо».

Раніше ми писали, що на Полтавщині планують будувати постійне житло для переселенців.


Нагадаємо, що в інформаційному потоці, важливо не розпорошуватись на сотні джерел, аби зберігати спокій. Ми замість вас моніторимо всі офіційні джерела та оперативно збираємо в одному місці всю найсвіжішу та перевірену інформацію:

Не забудьте також підписатись на наш телеграм-канал, у якому ми даємо тільки важливу інформацію про перебіг війни.

Подякуй авторці!

Сподобалась стаття? Mожеш подякувати авторці гривнею.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар