Лунін повідомив про можливі варіанти запровадження військової адміністрації у Полтаві

Станом на сьогодні проблемна ситуація з міськими та сільськими радами спостерігається у Полтавській, Щербанівській, Кобеляцькій та Диканській громадах.

poltavska-khvilia_xcwi/V5S7uR74R.jpeg

Начальник Полтавської ОВА Дмитро Лунін під час брифінгу з журналістами 14 вересня повідомив чи запроваджуватимуть військову адміністрацію у Полтавській ТГ.

«Я впевнений, що якщо дійсно не буде працювати Полтавська міська рада, то я буду звертатися до президента з пропозицією ввести у Полтавській ТГ військову адміністрацію. Є політична дискусія між депутатами Полтавської міської ради та міським головою Полтави. Я вважаю, що більшості міської ради немає».

Лунін зазначив, що проблеми з радами спостерігаються не тільки у Полтаві:

«На сьогодні ми маємо проблемну ситуацію не тільки в Щербанях, але й в Кобеляках і Диканській громаді. Тому ми слідкуємо за політичними процесами, які відбуваються в наших громадах. Коли вони перейдуть до питань деструктивних і не буде працювати влада на місцях — то будемо реагувати».

Лунін вважає критичною ситуацією для введення військової адміністрації в обласному центрі те, якщо депутати не підтримуватимуть військових та не працюватимуть над обороноздатністю громади. Також не надаватимуть медичну допомогу та не підтримуватимуть критичну інфраструктуру:

«Будемо дивитись. На сьогодні я не звертався до президента. Я хочу сказати про алгоритм: рішення про введення військової адміністрації приймає президент. Наприклад за поданням військового командування або за поданням обласної військової адміністрації. Далі президент приймає рішення і подає документи на Верховну Раду. Рада, своєю чергою, визначає чи передати всі повноваження виконкому та міської ради саме на начальника міської військової адміністрації. Такі приклади в Україні вже є. Я впевнений, що наші керівники вони будуть звертати на це увагу і працювати й матимуть державницьку позицію, а не свою якусь політичну».

Раніше ми писали про те, що Лунін не бачить проблеми облаштувати туалетами сховища навчальних закладів Полтавщини.


Підписуйтесь на наш телеграм-канал, щоб оперативно отримувати свіжу та перевірену інформацію.

Ще з рубрики: "Соціум"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар