Під міськрадою страйкують будівельники

15 листопада на мітинг під Міську раду Полтави вийшли будівельники.

poltavska-khvilia_xcwi/WlA4ZBc7R.jpeg

Чоловіки прохають дозволити розпочати будівництво на Героїв АТО, 81.

poltavska-khvilia_xcwi/dLiBZfcnR.jpeg

За їхніми словами, через протести місцевих і відсутність офіційних дозволів вони лишилися без роботи.

«Ми зібралися тут, аби висловити свою незгоду щодо свавілля прокуратури, яка на минулому тижні наклала арешт на ділянку під забудову. Тепер ми не можемо виконувати наші господарські зобов'язання», — говорять мітингарі.
poltavska-khvilia_xcwi/kePXgfc7g.jpeg

Перед тим як вирушити до міськради мітингарі були перед Прокуратурою. Там вони передавали керівнику відділу заяву учасників мітингу.

Адвокат Щербаков Євгеній, який представляє інтереси ТОВ «Логос» говорить:

На даний час органами прокуратури здійснюється ряд дій, які не відповідають законодавству. Порушуються кримінальні провадження за абсолютно надуманими підставами. Все це робиться для того, щоб не дати можливість виконувати свою дію. Навіщо це робиться ми не знаємо. Тому зараз тут.

Представники ТОВ «Логос» говорять, що з мешканцями спілкувалися і всі хто бачили документи на будівництво — не проти забудови.

Нагадаємо, 4 листопада полтавці влаштували мітинг проти будівництва багатоповерхівки на вул. Героїв АТО, 81. На пікет зібралися близько 50 містян.

Проте, попри пікети, роботу на будівництві все ж розпочали, після чого у межах кримінального провадження Октябрський районний суд наклав арешт на земельну ділянку на вул. Героїв АТО, 81.

Катерина Ткаченко

Ще з рубрики: "Новини регіону"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар