Прокуратура відкрила матеріали «хабарної» справи Диканя і Шевельова

Прокуратура Полтавщини повідомила, що закінчила досудове розслідування у справі про вимагання хабаря у розмірі $5000 за погодження дозвільних документів на облаштування вивіски ресторану "I love kebab" на фасаді будинку та розміщення літнього майданчика.

poltavska-khvilia_xcwi/KPl9Nctng.jpeg
Справу про хабар Євгена Диканя передадуть до суду

Нагадаємо, що голову міської фракції «За майбутнє» Євгена Диканя 2 вересня затримали правоохоронці. Того ж дня обшукали міську раду. Причина затримання — хабарництво. Він та головний архітектор Полтави Микола Шевельов начебто вимагали та отримали від полтавця хабаря 5 тис. доларів за отримання паспорта фасаду об’єкта нерухомості будівлі в історичному центрі міста.

Хабар депутата Диканя: в СБУ оприлюднили записи перемовин

Наразі рішенням прокурора матеріали справи відкрили для підозрюваних і їхніх захисників. Водночас прокуратура звернулась до Київського райсуду Полтави з клопотанням про встановлення термінів для ознайомлення.

Раніше СБУ провела обшуки в міській раді та автомобілі Євгена Диканя. Згодом правоохоронці знайшли частину хабаря.

До слова, нещодавно депутата «За майбутнє» Євгена Диканя випустили під заставу. Рішення про внесення коштів за пана Євгена прийняли без його присутності, бо останній в поганому стані перебував у лікарні. Спочатку Диканя заарештували на 2 місяці, утім, повідомили, що термін арешту пан депутат може відбути вдома, якщо внесе заставу — 681 тисячу гривень.

Віталій Улибін

Ще з рубрики: "Інциденти"

Останні публікації

Обговорення

Написати коментар